Дієслово / Das Verb в німецькій мові

20.05.2023
16
0
Дієслово в німецькій мові (Das Verb) - це частина мови, яка виражає дію, стан, подію або процес. Вона є одним з основних елементів мовлення і використовується для утворення речень та вираження різних відтінків значень.
 
Дієслова в німецькій мові зазвичай змінюються за особами (1-ша, 2-га, 3-тя особа), числами (однина, множина) та часами (теперішній, минулий, майбутній). Вони також можуть мати різні форми (наприклад, дійсний, умовний, наказовий) та ступені (наприклад, доконаний, недоконаний).
 
Дієслова в німецькій мові можуть мати різні закінчення та сполучатися з допоміжними дієсловами, щоб утворити складні часи, способи дієслова та інші форми.
 
Наприклад, дієслово "sprechen" (говорити) має наступні форми:
 
- Інфінітив: sprechen (говорити)
- Теперішній час: ich spreche (я говорю), du sprichst (ти говориш), er/sie/es spricht (він/вона/воно говорить)
- Минулий час: ich sprach (я говорив/говорила), du sprachst (ти говорив/говорила), er/sie/es sprach (він/вона/воно говорив/говорила)
- Майбутній час: ich werde sprechen (я буду говорити), du wirst sprechen (ти будеш говорити), er/sie/es wird sprechen (він/вона/воно буде говорити)
 
Це лише один приклад дієслова в німецькій мові. У німецькій є багато дієслів з різними формами, значеннями та вживанням.
Поділитись матеріалом

Коментарі

Або
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!