Головна » Про проект

Про Нас

SchoolUrok.com.ua — це онлайн-платформа для дистанційного навчання, що буде корисна як вчителям, так і учням. Платформа повністю безкоштовна та оптимально підходить для шкіл, приватних викладачів та всіх, хто зацікавлений в проведенні онлайн-уроків.

Технічні можливості платформи

Платформа дає можливість проводити уроки у зручному форматі. Крім того, кожний вчитель має змогу роздавати домашнє завдання та проводити тестування. Окремою перевагою є можливість додавання відео та аудіо матеріалів, зображень, документів та таблиць.

Виконане домашнє завдання вчитель перевіряє та виставляє оцінки — для цього створений окремий журнал. Додатково не виконується збір даних учнів, достатньо буде тільки прізвища та ім'я учня. Учні матимуть доступ лише до уроків свого класу.

Платформа також оптимізує процес проведення онлайн тестування. Досить буде створити тест та роздати його учням. Учитель може відстежувати прогрес кожного учня, а після оцінки його роботи, повернути її разом з коментарями. Більше ніяких паперів — все в онлайн форматі.

У кожного учня та вчителя буде створений окремий особистий кабінет. Саме там будуть доступні усі уроки, домашні завдання, тести та оцінки. Особистий кабінет зручно поділений на окремі підрозділи, а саме класи та предмети. Це гарантує зручність використання платформи.

Інтерфейс платформи підтримує українську та російську мови. Є можливість додати будь-яку іншу мову.

Чому саме SchoolUrok.com.ua?

Платформа спрямована на полегшення дистанційного навчання. Вона поєднує водночас декілька інструментів:

  • особистий кабінет для учнів та вчителів;
  • можливість обміну файлами різних форматів — документи, аудіо, відео, зображення;
  • проведення уроків онлайн;
  • перевірка домашнього завдання;
  • проведення оцінювання отриманих знань.

Платформа дозволяє максимально оптимізувати навчальний процес. Платформа зручна у використанні — доступ до усіх інструментів надається одразу після реєстрації. Активні педагоги матимуть змогу проводити уроки в ще більш зручному форматі, який нічим не поступається традиційним урокам.

За допомогою платформи SchoolUrok.com.ua віртуальне навчання стане більш цікавим та корисним. Платформа повністю адаптована до сучасних реалій. Для того, щоб провести свій перший урок, досить буде лише зареєструватися. Зробити це можна прямо зараз!

Виберіть, кому хотіли б написати