Загальні принципи відмінювання іменників в німецькій мові

19.05.2023
52
0
У німецькій мові існують загальні принципи відмінювання іменників в різних відмінках. Основні правила відмінювання іменників включають:
 
1. Відмінювання за родами:
   - Маскуліни (der): Маскуліни в номінативі однини зазвичай не змінюються. У відмінках, які вимагають зміни, можуть з'являтися деякі закінчення або зміна кореня.
   - Фемініни (die): Фемініни в номінативі однини також зазвичай не змінюються. У відмінках, які вимагають зміни, можуть виникати закінчення або зміна кореня.
   - Нейтральні (das): Нейтральні іменники в номінативі однини також переважно не змінюються. У відмінках, які вимагають зміни, можуть виникати закінчення або зміна кореня.
 
2. Відмінювання за числами:
   - Однина (Singular): Іменники в однині зазвичай мають свої форми для різних відмінків.
   - Множина (Plural): Іменники в множині також мають свої форми для різних відмінків. Форми множини можуть включати зміну закінчень, зміну голосних звуків або інші граматичні зміни.
 
3. Відмінювання за відмінками:
   - Номінатив (Nominativ): В номінативі однини іменники зазвичай вживаються у формі, в якій вони перелічені в словнику. В номінативі множини іменники часто змінюються, додаючи закінчення або змінюючи корінь.
   - Аккузатив (Akkusativ): В аккузативі однини іменники зазвичай змінюються, додаючи закінчення або змінюючи корінь. В аккузативі множини іменники також можуть змінюватися.
   - Датив (Dativ): В дативі однини іменники зазвичай змінюються, додаючи закінчення або змінюючи корінь. В дативі множини іменники також можуть змінюватися.
   - Генітив (Genitiv): В генітиві однини іменники зазвичай змінюються, додаючи закінчення або змінюючи корінь. В генітиві множини іменники також можуть змінюватися.
 
Відмінювання іменників в німецькій мові може бути складним, оскільки існують винятки та неправильно відмінювані слова. Опанування правил відмінювання вимагає практики та дослідження граматичних правил.
Поділитись матеріалом

Коментарі

Або
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!
Виберіть, кому хотіли б написати