Числівник (Numeral) в англійській мові

17.05.2023
14
0

Числівник - це частка мови, яка використовується для позначення числа або порядку предметів. В англійській мові є кілька типів числівників, таких як кількісні числівники, порядкові числівники, відсоткові числівники, дробові числівники та інші.

Ось декілька прикладів числівників:

- Кількісні числівники: one (один), two (два), three (три), four (чотири), five (п'ять), і так далі.

- Порядкові числівники: first (перший), second (другий), third (третій), fourth (четвертий), fifth (п'ятий), і так далі.

- Відсоткові числівники: ten percent (десять відсотків), fifty percent (п'ятдесят відсотків), seventy-five percent (сімдесят п'ять відсотків), і так далі.

- Дробові числівники: half (половина), one-third (одна третина), two-thirds (дві третини), one-fourth (одна четверта), і так далі.

- Інші числівники: zero (нуль), hundred (сотня), thousand (тисяча), million (мільйон), billion (мільярд) і т.д.

Числівники можуть використовуватись для позначення кількості предметів, вимірювання величини, вказівки порядку, відсоткового співвідношення та багатьох інших значень. Вони можуть вживатися як самостійні слова або поєднуватися з іменниками.

Наприклад:

- I have three apples. (У мене є три яблука.) - "three" виступає як кількісний числівник.

- She is the second child in her family. (Вона є другою дитиною в своїй родині.) - "second" виступає як порядковий числівник.

- The price is fifty dollars. (Ціна становить п'ятдесят доларів.) - "fifty" виступає як кількісний числівник.

- He scored 80 percent on the test. (Він набрав 80

Поділіться з друзями

Коментарі

Або
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!