28.05.2024 травня
Всеукраїнський день краєзнавства
Віртуальний помічник

Шкільні підручники для 1 класу

Підручники для 1 класу скачати безкоштовно pdf

1 клас є одним із найважливіших в житті школяра так як саме в цей період він знайомиться с системою освіти. Для 1 класу потрібні цікаві та нескладні підручники с великою кількістю ілюстрацій, які допомагають набагато швидше та ефективніше засвоювати учбовий матеріал.

Рекомендованими є наступні підручники:Буквар. Українська мова. Англійська мова. Математика. Я досліджую світ. Мистецтво та інші.

Кожен з цих підручників є обов’язковим. Без того ж самого Буквара неможливо швидко вивчити букви та навчитися їх писати. Крім того він дозволяє вивчити безліч нових слів. В свою чергу Англійська мова – це теж не менш важлива дисципліна, адже ця мова є всесвітньою і її знання таким чином відкривають дитині дорогу у світ.

Підручник Я досліджую світ дуже важливий для того щоб дитина могла краще пізнавати навколишнє середовище та почала вивчати базові основи та закони таких наук як біологія, географія та інші.

На даному веб-ресурсі можна продивитися всі необхідні підручники за новою програмою НУШ, які представлені від декількох авторів. Після цього можна завантажити той варіант, який підходить більше всього під шкільну програму певного учбового закладу, в якому навчається ваша дитина.

Виберіть, кому хотіли б написати