Репродуктивний період у житті людини починається

Guest
0 1
 • Запитав/ла: Гість
 • Предмет: Біологія
 • Перегляди: 30
 • Дата: 22.05.2023

Залишити відповідь

Або
 1. Viktoriya
  Viktoriya
  22 травня 2023 15:46
  0 0
  Статевим дозріванням.

  Репродуктивний період у житті людини починається з моменту настання статевої зрілості, коли відбувається фізіологічне досягнення здатності до розмноження. У жінок цей період зазвичай розпочинається з першої менструації (менархе) і триває до менопаузи, коли настане природна зупинка функції яєчників і закінчується можливість розмноження. Зазвичай менархе відбувається у віці від 9 до 15 років.

  У чоловіків репродуктивний період, зазвичай, починається у підлітковому віці, коли стає можливим досягнення статевої зрілості. Це відбувається приблизно у віці 12-16 років. Репродуктивний період у чоловіків, в принципі, триває протягом усього дорослого життя, здатність до розмноження зберігається до поки є достатньо активної сперматогенезу.

  Важливо зазначити, що ці вікові межі є загальними і можуть відрізнятися у різних людей. Біологічний ритм розвитку і статеву зрілість можуть впливати генетичні та зовнішні фактори, такі як спадковість, стан здоров'я, харчування та інші фізіологічні та середовищні чинники.
Виберіть, кому хотіли б написати